shadno
08 بهمن 1401 - 11:55

برگزاری مجمع عمومی و فوق‌العاده فدراسیون فوتبال/ انتخاب حسابرس و خزانه‌دار و تأیید انتخابات قبلی

مجمع عمومی فدراسیون فوتبال امروز (شنبه) به‌صورت آنلاین و با حضور مسئولانی از کنفدراسیون فوتبال آسیا برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، مجمع فدراسیون فوتبال از ساعت 10 صبح امروز (شنبه) به‌صورت آنلاین با حضور مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال، اعضای مجمع این فدراسیون، محمد پولادگر معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان، مدیران باشگاه‌ها، رؤسای هیئت‌های استانی و ... برگزار شد. قرار است در این مجمع، حسابرس مستقل و خزانه‌دار فدراسیون فوتبال انتخاب شود. طبق اعلام فدراسیون فوتبال، نمایندگانی از AFC در جلسه آنلاین مجمع فدراسیون فوتبال حضور دارند.

هدایت ممبینی دبیرکل فدراسیون فوتبال با اشاره به دستورجلسه مجمع امروز فدراسیون فوتبال گفت: در ابتدا سه نفر به‌عنوان ناظر مجمع برای تصویب و تأیید صورتجلسه مجمع قبلی که در تاریخ هشتم شهریور ماه سال جاری برگزار و منجر به انتخاب مهدی تاج و سایر نواب فدراسیون شد، انتخاب می‌شوند. همچنین، تأیید انتخاب حسابرس مستقل و تأیید انتصاب خزانه‌دار فدراسیون فوتبال را خواهیم داشت.

وی افزود: پس از انتخاب تاج به‌عنوان رئیس فدراسیون، قرار بود در مجامعی که قبلاً برگزار نشد، دو مجمع داشته باشیم که یکی از آنها برای انتخاب کمیته حسابرسی باشد، اما امروز از دستور کار خارج شد، چون براساس اساسنامه، اعضای کمیته‌ها باید 50 روز قبل معرفی می‌شدند، به همین دلیل آن را برای مجمع 27 اسفندماه گذاشتیم. ضمن اینکه تصویب بودجه فدراسیون را نیز در جلسه مجمع 27 اسفند خواهیم داشت و این مجمع نیز آنلاین برگزار می‌شود.

در ادامه، مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال سخنرانی کرد و به تشریح برنامه‌های این فدراسیون پرداخت.

ممبینی پس از صحبت‌های تاج اعلام کرد که در جلسه امروز که 79 نفر به‌عنوان اعضای مجمع حضور داشتند، مصوبات زیر تصویب شد:

* دستورجلسه امروز: با 70 رأی از 79 رأی قابل شمارش تصویب شد.

ناظران مجمع عمومی و فوق‌العاده: علی محمد مرتضوی، حسین باجیوند و امیرفرشاد تفکری از رؤسای هیئت‌های فوتبال انتخاب شدند.

* تأیید شمارش کنندگان آرا: محمد غفاری با 70 رأی، بیک‌وردی 68 و علی طاهری با 70 رأی انتخاب شدند.

* صورتجلسه مجمع قبلی (انتخابات فدراسیون): با 67 رأی مصوب شد.

* حسابرس مستقل بیرونی: از 79 رأی مأخوذه، 69 رأی مثبت بود و مؤسسه آزمودگان به مدت دو سال به‌عنوان حسابرس بیرونی برای حسابرسی برنامه‌های فدراسیون انتخاب شد.

* تأیید انتصاب خزانه‌دار فدراسیون: وحید فدایی 71 رأی از اعضای مجمع دریافت کرد تا انتصاب او به‌عنوان خزانه‌دار تصویب شود.

پولادگر معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش که در اواسط جلسه حضور یافته بود به سخنرانی پرداخت.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 1002179