shadno
05 بهمن 1401 - 01:55

شهبازیان: استقلال سردرگم بازی می‌کند و متوجه سیستم تیم نمی‌شوم/ نمی‌دانم برای یزدانی چه اتفاقی افتاده است

مدافع پیشین تیم فوتبال استقلال گفت، وقتی بازی‌های استقلال را آنالیز می‌کند متوجه جا به جایی‌ها و سیستم انتخاب شده برای این تیم نمی‌شود.

سبو شهبازیان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره شرایط تیم فوتبال استقلال در آستانه بازی با ملوان بندر انزلی در هفته هفدهم لیگ برتر فوتبال، اظهار داشت: استقلال متأسفانه به سپاهان باخت و سه امتیاز حساسی را در شروع نیم‌فصل دوم از دست داد. همیشه گفتم استقلال در این فصل بازیکنان خوبی دارد، ولی به‌عنوان کسی که این تیم را دوست دارم باید واقعیت را بگویم. وقتی بازی‌های استقلال را می‌بینم به نظر سردرگم هستند. بازی را که آنالیز می‌کنم متوجه جا به جایی مهره‌ها و سیستمی که سرمربی تیم انتخاب می‌کند، نمی‌شوم. این همه بازیکن خوب در خط حمله هستند، ولی تیم نمی‌تواند از موقعیت‌ها استفاده کند.

وی با ابراز امیدواری به اینکه شرایط استقلال در بازی‌های آینده بهتر شود، تصریح کرد: طرفداران امروز سطح فوتبالی‌شان بالا رفته است و دوست دارند فوتبالی ببینند که همراه سه امتیاز باشد. سال‌ها از استقلال این سبک بازی را دیده‌ایم و توقع داریم فوتبالی بازی کند که با امتیاز همراه باشد. واقعاً ناراحت هستم استقلال اینجای جدول قرار گرفته و اختلاف امتیازش با صدر جدول هشت امتیاز است. باید کادر فنی و مدیران باشگاه تدابیری بیندیشند و شرایط را تغییر دهند تا تیم به جایگاه اصلی‌اش بازگردد. فراموش نکنیم بازی‌ها در نیم‌فصل دوم سخت‌تر هستند. استقلال این هفته با ملوانی بازی دارد که پیکان را شکست داده است. اصلاً هیچ تیمی دست و پا بسته نیست و استقلال باید بابرنامه عمل کند.

مدافع پیشین تیم فوتبال استقلال راجع به کنار گذاشته شدن سیاوش یزدانی از این تیم گفت: یزدانی بازیکن خوبی است و یکی از ارکان اصلی قهرمانی استقلال تحت هدایت فرهاد مجیدی بود. اگر استقلال سال گذشته گل خورده کمتری داشت یکی از ارکانش یزدانی بود. امسال نمی‌دانم پس از پایان سربازی یزدانی چه اتفاقی برای او افتاد. یزدانی بازیکن توانمندی است، اما امسال خودش نبود. کنار گذاشتن این بازیکن با صلاحدید کادر فنی بود و چون در تیم حضور نداریم که بدانیم چه اتفاقی افتاده است، نظر نمی‌توان داد.

انتهای پیام/

 
 

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 996396